• head_banner

Интиқолдиҳандаҳои нахи оптикӣ

  • 10KM 100G QSFP28

    10КМ 100Г QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D як модули оптикии мувозӣ 100 Гб/с чоргонаи хурди Форм-омили васлшаванда (QSFP28) мебошад.Он афзоиши зичии порт ва сарфаи умумии хароҷоти системаро таъмин мекунад.Модули оптикии пурраи дуплекси QSFP28 4 канали мустақили интиқол ва қабулро пешниҳод мекунад, ки ҳар кадом қодиранд 25 Гб/с барои суръати умумии маълумот 100 Гб/с дар 10 км нахи як ҳолати ягона кор кунанд.

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP + Модули оптикӣ

    ДарQSFP+ модулҳои интиқолдиҳанда барои истифода дар 40 Гигабит дар як сония тавассути нахи мултимодувӣ тарҳрезӣ шудаанд.Онҳо бо QSFP+ MSA ва IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 мувофиқанд. Қисмати интиқолдиҳандаи оптикии интиқолдиҳанда массиви 4-каналӣ VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), драйвери 4-канали вуруди буфер, назорат ва дугонаро дар бар мегирад. блокҳо.Қисми қабулкунаки оптикии интиқолдиҳанда массиви 4-канали PIN фотодиод, массиви 4-канали TIA, буфери баромади 4-канал, блокҳои идоракуниро дар бар мегирад.

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80КМ 100Г QSFP28

    HUAQ100Zбарои барномаҳои алоқаи оптикии 80km пешбинӣ шудааст.Ин модул дорои интиқоли 4-хати оптикӣ, қабулкунандаи 4-хати оптикӣ ва блоки идоракунии модул, аз ҷумла 2 сими интерфейси силсилавӣ мебошад.Сигналҳои оптикӣ тавассути пайвасткунаки стандартии LC ба нахи як режим мултипликатсия карда мешаванд.Схемаи блок дар расми 1 нишон дода шудааст.

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP + Модули оптикӣ

    ДарQSFP+ модулҳои интиқолдиҳанда барои истифода дар 40 Гигабит дар як сония тавассути нахи мултимодувӣ тарҳрезӣ шудаанд.Онҳо бо QSFP+ MSA ва IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 мувофиқанд. Қисмати интиқолдиҳандаи оптикии интиқолдиҳанда массиви 4-каналӣ VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), драйвери 4-канали вуруди буфер, назорат ва дугонаро дар бар мегирад. блокҳо.Қисми қабулкунаки оптикии интиқолдиҳанда массиви 4-канали PIN фотодиод, массиви 4-канали TIA, буфери баромади 4-канал, блокҳои идоракуниро дар бар мегирад.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    Модули оптикии 40KM 40G QSFP

     

    ДарHUAQ40Eмодули интиқолдиҳандаест, ки барои барномаҳои алоқаи оптикии 40Km пешбинӣ шудааст.Тарҳ ба 40GBASE-ER4 стандарти IEEE P802.3ba мувофиқ аст.Модул 4 канали вурудии (ch) маълумоти электрикии 10 Гб/с ба 4 сигнали оптикии CWDM табдил медиҳад ва онҳоро ба як канали ягона барои интиқоли оптикии 40 Гб/с мултиплекс мекунад.Баръакс, дар тарафи қабулкунанда, модул вуруди 40 Гб/с-ро ба 4 сигнали каналҳои CWDM ба таври оптикӣ мултиплекс мекунад ва онҳоро ба маълумоти барқии баромади 4 канал табдил медиҳад.

    Дарозии мавҷҳои марказии 4 канали CWDM 1271, 1291, 1311 ва 1331 нм ҳамчун аъзои шабакаи дарозии мавҷи CWDM, ки дар ITU-T G694.2 муайян шудаанд, мебошанд.Он дорои пайвасткунаки дуплексии LC барои интерфейси оптикӣ ва пайвасткунаки 38-пайвандак барои интерфейси барқӣ мебошад.Барои кам кардани паҳншавии оптикӣ дар системаи масофаи дур, бояд дар ин модул нахи ягонаи режим (SMF) истифода шавад.

    Маҳсулот бо омили форма, пайвасти оптикӣ/барқӣ ва интерфейси ташхиси рақамӣ мувофиқи Созишномаи бисёрсарчашмаи QSFP (MSA) тарҳрезӣ шудааст.Он барои қонеъ кардани шароити сахттарини кори беруна, аз ҷумла ҳарорат, намӣ ва дахолати EMI тарҳрезӣ шудааст.

    Модул аз як таъминоти барқи +3.3V кор мекунад ва сигналҳои назорати глобалии LVCMOS/LVTTL ба монанди Модули ҳозира, аз нав танзимкунӣ, қатъ ва режими ками барқ ​​​​бо модулҳо дастрасанд.Интерфейси силсилавии 2-сим барои ирсол ва қабули сигналҳои назорати мураккабтар ва ба даст овардани маълумоти рақамии ташхис дастрас аст.Каналҳои инфиродӣ метавонанд ҳал карда шаванд ва каналҳои истифоданашуда метавонанд барои ҳадди аксар чандирии тарроҳӣ баста шаванд.

     

    Ин маҳсулот маълумоти вуруди электрикии 4-канали 10 Гб/с-ро ба сигналҳои оптикии CWDM (нур) тавассути массиви 4-мавҷи паҳншудаи аксуламали тақсимшуда (DFB) табдил медиҳад.Нурро қисмҳои MUX ҳамчун маълумоти 40 Гб/с муттаҳид карда, аз модули интиқолдиҳанда аз SMF паҳн мешаванд.Модули қабулкунанда вуруди сигналҳои оптикии 40 Гб/с CWDM-ро қабул мекунад ва онро ба 4 канали инфиродии 10 Гб/с бо дарозии мавҷи гуногун ҷудо мекунад.Ҳар як нури дарозии мавҷ тавассути фотодиоди дискретии тарма (APD) ҷамъоварӣ карда мешавад ва пас аз он ки аввал тавассути TIA ва сипас тавассути пурқувваткунандаи пост тақвият дода мешавад, ҳамчун маълумоти барқӣ бароварда мешавад.

     

    ДарHUAQ40Eмувофиқи Шартномаи бисёрсарчашмаи QSFP (MSA) бо омили форма, пайвасти оптикӣ/барқӣ ва интерфейси ташхиси рақамӣ тарҳрезӣ шудааст.Он барои қонеъ кардани шароити сахттарини кори беруна, аз ҷумла ҳарорат, намӣ ва дахолати EMI тарҳрезӣ шудааст.Модул функсияҳои хеле баланд ва ҳамгироии хусусиятҳоро пешниҳод мекунад, ки тавассути интерфейси силсилавии ду сим дастрас аст.

     

     

     

  • 10G XFP BIDI Optical Module

    Модули оптикии 10G XFP BIDI


    HUANET'SИнтиқолдиҳандаҳои HUA-XP1596-ZR, L Form Factor хурд 10Gb/s (XFP) ба Мушаххасоти ҷории XFP Созишномаи бисёрҷониба (MSA) мувофиқат мекунанд.Онҳо як интиқолдиҳандаи воқеии бисёрпротоколӣ мебошанд, ки ба 100km SONET OC-192 ва SDH STM-64 барои ITU-T G.959.1 мувофиқанд ва инчунин 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Channel, ва вобаста ба ITU-T G.709 FEC (OTN) суръати маълумот.Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2-сим, тавре ки дар XFP MSA зикр шудааст, дастрас мебошанд.

     

  • 10G XFP CWDM Optical Module

    Модули оптикии 10G XFP CWDM

    HUANET HUAXCxx1XL-CDH1аст Transceiver устувории аълои дарозии мавҷ, модули камхарҷро намоиш медиҳад.Он барои барномаҳои 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW ва 10G Fiber Channel тарҳрезӣ шудааст.Интиқол аз ду қисм иборат аст: Бахши интиқолдиҳанда лазери хунукшудаи EML-ро дар бар мегирад.Ва қисмати қабулкунанда аз фотодиоди APD, ки бо TIA муттаҳид шудааст, иборат аст.Ҳама модулҳо ба талаботи бехатарии лазерии синфи I қонеъ мекунанд.Интиқолдиҳандаи CWDM XFP интерфейси мукаммали мониторингро фароҳам меорад, ки имкон медиҳад дар вақти воқеӣ ба параметрҳои кори дастгоҳ, аз қабили ҳарорати интиқолдиҳанда, ҷараёни лазерӣ, қувваи оптикии интиқолшуда, қувваи оптикии гирифташуда ва шиддати интиқоли интиқолдиҳанда дастрас шавад.

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 аст DWDM XFP Transceiver устувории аълои дарозии мавҷро нишон медиҳад, ки амалиётро дар канали 100 ГГц дастгирӣ мекунад, модули камхарҷ.Он барои барномаҳои 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR ва 10G Fiber Channel тарҳрезӣ шудааст.Интиқол аз ду қисм иборат аст: Бахши интиқолдиҳанда лазери хунукшудаи EML-ро дар бар мегирад.Ва қисмати қабулкунанда аз фотодиоди APD, ки бо TIA муттаҳид шудааст, иборат аст.Ҳама модулҳо талаботи бехатарии лазерии синфи I-ро қонеъ мекунанд. Интиқолдиҳандаи DWDM XFP интерфейси мукаммали мониторингро таъмин мекунад, ки имкон медиҳад дар вақти воқеӣ ба параметрҳои амалиётии дастгоҳ ба монанди ҳарорати интиқолдиҳанда, ҷараёнҳои лазерӣ, қувваи оптикии интиқолшаванда, қувваи оптикии қабулшуда ва шиддати интиқоли интиқолдиҳанда имкон медиҳад.

     

     

     

     

  • 10G XFP Dual Fiber Optical Module

    10G XFP Дучанд нахи оптикӣ Модули

    HUANET'SИнтиқолдиҳандаҳои HUA-XP1596-ZR, L Form Factor хурд 10Gb/s (XFP) ба Мушаххасоти ҷории XFP Созишномаи бисёрҷониба (MSA) мувофиқат мекунанд.Онҳо як интиқолдиҳандаи воқеии бисёрпротоколӣ мебошанд, ки ба 100km SONET OC-192 ва SDH STM-64 барои ITU-T G.959.1 мувофиқанд ва инчунин 10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Channel, ва вобаста ба ITU-T G.709 FEC (OTN) суръати маълумот.Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2-сим, тавре ки дар XFP MSA зикр шудааст, дастрас мебошанд.

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    Интиқоли HUA-NET SFP+ZR барои барномаҳои 8.5G/10G Fiber Channel ва 10GBE тарҳрезӣ шудааст.

    Интиқол аз ду қисм иборат аст: Бахши интиқолдиҳанда лазери хунукшудаи EML-ро дар бар мегирад.Ва қисмати қабулкунанда аз фотодиоди APD, ки бо TIA муттаҳид шудааст, иборат аст.Ҳама модулҳо ба талаботи бехатарии лазерии синфи I қонеъ мекунанд.Функсияҳои ташхиси рақамии HUA-NET SFP+ZR тавассути интерфейси силсилавии 2-симӣ, тавре ки дар SFF-8472 нишон дода шудааст, дастрас мебошанд, ки имкон медиҳад дар вақти воқеӣ ба параметрҳои кори дастгоҳ, ба монанди ҳарорати интиқолдиҳанда, ҷараёнҳои лазерӣ, қувваи оптикии интиқолшаванда, қабул қувваи оптикӣ ва шиддати интиқоли интиқол.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    Модули оптикии 10G SFP + CWDM


    HUANET's HUACxx1XL-CDH1Интиқолдиҳандаи CWDM 10Gbps SFP+ барои интиқол ва қабули маълумоти оптикӣ тавассути нахи оптикии як режим барои дарозии 100 км тарҳрезӣ шудааст.Ин интиқолдиҳанда аз ду бахш иборат аст: Бахши интиқолдиҳанда лазери CWDM EML-ро дар бар мегирад.Ва қисмати қабулкунанда аз фотодиоди APD, ки бо TIA муттаҳид шудааст, иборат аст.Ҳама модулҳо ба талаботи бехатарии лазерии синфи I қонеъ мекунанд.Функсияҳои ташхиси рақамӣ тавассути интерфейси силсилавии 2-симӣ, тавре ки дар SFF-8472 нишон дода шудааст, дастрасанд, ки имкон медиҳад, ки дастрасии вақти воқеӣ ба параметрҳои кори дастгоҳ ба монанди ҳарорати интиқолдиҳанда, ҷараёнҳои лазерӣ, қувваи оптикии интиқолшаванда, қувваи оптикии қабулшуда ва шиддати интиқоли интиқолдиҳанда .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP + Дучанд нахи оптикӣ Модули

     

    Интиқоли HUA-NET SFP+ZR барои барномаҳои 8.5G/10G Fiber Channel ва 10GBE тарҳрезӣ шудааст.

    Интиқол аз ду қисм иборат аст: Бахши интиқолдиҳанда лазери хунукшудаи EML-ро дар бар мегирад.Ва қисмати қабулкунанда аз фотодиоди APD, ки бо TIA муттаҳид шудааст, иборат аст.Ҳама модулҳо ба талаботи бехатарии лазерии синфи I қонеъ мекунанд.Функсияҳои ташхиси рақамии HUA-NET SFP+ZR тавассути интерфейси силсилавии 2-симӣ, тавре ки дар SFF-8472 нишон дода шудааст, дастрас мебошанд, ки имкон медиҳад дар вақти воқеӣ ба параметрҳои кори дастгоҳ, ба монанди ҳарорати интиқолдиҳанда, ҷараёнҳои лазерӣ, қувваи оптикии интиқолшаванда, қабул қувваи оптикӣ ва шиддати интиқоли интиқол.

     

     

12Оянда >>> Саҳифа 1/2